LEO JOR GAO 助教 – ASSISTANT INSTRUCTOR

De Wing Chun Pai school is vereerd te kunnen melden dat Leo Gerber benoemd werd als Assistent Leraar in onze school. Hij is de eerste die deze titel in onze school krijgt.
Deze titel wordt enkel gegeven aan wie het niveau van Wooden Dummy beheerst maar tevens loyaliteit, respect en toewijding heeft getoond aan Wing Chun, de studenten, de leraars en de school. Hij vertegenwoordigt de waarden van een echte krijgskunst beoefenaar, een zeldzaamheid in de Martial Arts wereld en de huidige maatschappij.
Leo is iemand waar de school steeds kan op rekenen en is steeds de eerste om de school en zijn leraars te helpen. Hij heeft ook altijd veel respect betoond tegenover GM Samuel Kwok en hem ook altijd gesteund op trainingskampen en met andere gelegenheden. Wij zijn trots om hem als student in de school te hebben.

Don’t Stop Here

Meer om te ontdekken

%d bloggers liken dit: