Lidgelden worden niet verhoogd!

Inderdaad, onze lidgelden verhogen niet.

Ondanks de moeilijke tijden voor veel mensen, zeker niet voor iedereen, blijft het toch de allergrootste prioriteit om aan onze gezondheid te werken. Moeilijke tijden of niet.

Vandaar dat we iedereen de kans willen blijven geven om lid te blijven van onze school of om lid te worden.

Want onze gezondheid zal ervoor zorgen dat we geld besparen en net dat is nodig in deze tijden. We worden bedolven onder tips om te besparen maar jammer genoeg zien we nergens tips om te besparen op ons doktersbezoek of op onze ziekelijke fascinatie voor geneesmiddelen.

Net nu is het zo belangrijk om aan onze gezondheid te werken zodat we fit, gezond en lang kunnen leven. 

En dat is nu wat jammer is omdat het zo eenvoudig is en dat we dat “vergeten” te doen.

Binnenkort is het weer Nieuwjaar en gaan we iedereen een Gelukkig Nieuwjaar wensen en een goede gezondheid want dat is toch het allerbelangrijkste, nietwaar?

Maar dan zijn we meestal na een paar uur al vergeten wat onze goede voornemens waren.

Wel wij zullen blijven hameren op dezelfde nagel: Je gezondheid is je eigen verantwoordelijkheid, enkel die van jou, er zijn geen excuses.  Ook tijdsgebrek is geen excuus. Tijd is een keuze. Een keuze die je zelf maakt.

Wat vindt je nu echt belangrijk? Wat is er belangrijker dan een rijk lang gevuld leven dat je fit én gezond kan beleven? We hebben maar 1 leven dus maak er het beste van.

Wil je later op je sterfbed jammeren over alles wat je had willen doen of wil je vertellen over alles wat je hebt kunnen doen?

En daarom verhogen we onze lidgelden niet, en we gaan dit zolang mogelijk volhouden tot de economische realiteit ons achterhaald.

In onze school werken we niet alleen aan zelfverdediging, een krijgskunst is zoveel meer dan enkel wat technieken en vormen. Het is een levensvisie, een manier om in het leven te staan, een manier om andere mensen te helpen.

Elke dag opnieuw werken aan je gezondheid, er is niets belangrijkers!

Wil je graag starten in onze school volg dan de starterscursus.

 

Recente Artikels

Belgian Seminar 2024 Grandmaster Samuel Kwok

29 en 30 juni 2024 Ook dit jaar komt Grootmeester Samuel Kwok naar onze school.  Een nieuwe kans om les te krijgen van deze levende legende in de Martial Arts wereld. GM Kwok is de student van GM Ip Chun en GM Ip Ching, de 2 zonen van de stichter,

Lees meer »

Mastering Wing Chun: Block-Punch Technique with GM Kwok and Jan Sifu

Dive into the essence of Wing Chun with our latest 2-minute video, featuring the legendary Grandmaster Kwok demonstrating the crucial block-punch technique. Follow along as Jan Sifu, from our Belgian school Wing Chun Pai, teaches this fundamental skill, with students showcasing their application in real-time. 🇧🇪✨ Discover the power and

Lees meer »

Chum Kiu’s Stepping Bong Sau – Denmark Wing Chun Club Showcase

In this video, the Denmark Wing Chun Club presents a focused showcase on the stepping Bong Sau technique from the Chum Kiu form. This demonstration highlights the practical application and effectiveness of one of Wing Chun’s core techniques, emphasizing the skill and precision of our practitioners. Featured in this showcase:

Lees meer »