Wing Chun Boot Camp – vakantie editie

Ook tijdens de vakantiemaanden kan je een Wing Chun Boot Camp volgen.

Het Boot Camp start op zondag 13 juli en er zal les zijn op elke zondag van 10u00-12u00 in juli en augustus. Een ideale manier om op een ontspannen wijze kennis te maken met onze school en Wing Chun Kung Fu.

Iedereen kan Wing Chun leren zowel jonge als minder jonge mensen, zowel heren als dames. Je leert op een gezonde, sportieve wijze jezelf verdedigen en je komt terecht in een aangename omgeving met veel leuke mensen. In onze school is respect voor leraars en medestudenten een absolute noodzaak.

De bedoeling is dat je na elke les met een voldaan, tevreden, ontspannen en een goed gevoel naar huis kan gaan. Wing Chun brengt rust in je leven, ontspannen na alle stressmomenten die je dagelijks meemaakt. Wing Chun zal je ook hierbij helpen.

Kom het nu proberen tijdens de zomermaanden. Meer info via deze link: Wing Chun Boot Camp

Don’t Stop Here

Meer om te ontdekken

%d bloggers liken dit: