Start nu met Wing Chun Kung Fu!

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Wou je altijd al een gevechtssport of -kunst beoefenen zoals Wing Chun Kung Fu?

Wel dan is hier je kans. Vanaf zaterdag 5 september start het volgende Wing Chun Boot Camp. De ideale manier om kennis te maken met deze unieke Chinese gevechtskunst. Bekend van vele films en acteurs. Bruce Lee, Robert Downey Jr., Donnie Yen, Nicholas Cage en vele anderen lieten in hun actiefilms technieken zien van Wing Chun Kung Fu.

Films zoals Ip Man, Iron Man, Sherlock Holmes, Bangkok Dangerous, …

Wing Chun Kung Fu is een zelfverdedigingskunst die je zal leren om jezelf effectief te verdedigen indien het nodig is.

Maar Wing Chun is zoveel meer dan enkel een zelfverdedigingskunst. Wing Chun is goed voor je gezondheid en brengt je lichaam en geest op 1 lijn, Wing Chun zorgt voor ontspanning van je lichaam, heel belangrijk in deze stressvolle maatschappij. Wing Chun brengt rust in je lichaam en geest. Wing Chun is een gezonde verslaving die deel zal uitmaken van je dagelijkse leven zoals eten en drinken.

Door het beoefenen van Wing Chun Kung Fu zal je oog/hand coördinatie verbeteren, je zal meer controle krijgen over je eigen lichaam en dit toepassen in je dagelijkse bezigheden. Je lichaam en geest zullen ook tijdens je beroepsbezigheden of andere hobby’s tot rust kunnen komen.

Maar er is nog meer in onze school hechten wij veel belang aan het individu maar ook aan de groepssfeer. Ieder lid van de school maakt deel uit van onze Kung Fu familie. Je leert respect te hebben voor elkaar, de leraars maar ook anderen leren respect hebben voor jou. Je ontwikkelt je zelfbewustzijn en je zelfvertrouwen.

Iedereen wordt persoonlijk begeleid en de vele gevorderde leden staan altijd klaar om je te helpen waar nodig.

Heb je toch nog extra hulp of begeleiding nodig dan kan je terecht bij coaches of op de ledenwebsite waar vele video’s en andere informatie te vinden is.

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Ip Man Samuel Kwok Traditional Wing Chun” src=”http://wingchunpai.com/wp-content/uploads/2015/08/IpManSamuelKwokTraditionalWingChunC-E.fw_.png” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Elk jaar worden er ook seminaries gegeven in het buitenland waar je uiteraard kan aan deelnemen. Voor 2015-2016 staan alvast Nederland, Duitsland, Kreta en Oostenrijk op het programma.

In onze school wordt het traditionele Ip Man Wing Chun onderwezen zoals doorgegeven door Grootmeester Samuel Kwok. Wing Chun Pai is de enige erkende school in België van de SKWCMAA, een wereldwijde federatie van Wing Chun scholen erkend door de VTAA in Hong Kong.

Kortom zeker de moeite om kennis te maken met onze school dankzij het Wing Chun Boot Camp.

[/et_pb_text][et_pb_testimonial admin_label=”Aanbevelingen” author=”Kathelyne Hilderson” url_new_window=”off” portrait_url=”http://wingchunpai.com/wp-content/uploads/2011/06/65b90e37adc191dacb7dcda36553e4f3-bpfull.jpg” quote_icon=”on” use_background_color=”on” background_color=”#f5f5f5″ background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]
“Super bootcamp gehad! Intensief en leerzaam, maar tegelijk toegankelijk voor iedereen, ook zonder voorafgaande ervaring met wing Chung of een andere gevechtsport. Met dank aan alle coaches die voor de zeer prettige en professionele begeleiding hebben gezorgd! Dus, aanrader voor iedereen, zeker ook de dames onder jullie!“
[/et_pb_testimonial][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Rij”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Neem deel aan een Wing Chun Boot Camp!

Wil je graag Wing Chun Kung Fu leren in onze school? Dan kan je deelnemen aan een Wing Chun Boot Camp.

Tijdens het Boot Camp maak je kennis met onze lesgevers, de school en vooral Wing Chun Kung Fu. Onze school is de enige school in België die de lineage volgt van GGM Ip Man en GM Samuel Kwok een levende legende in de Wing Chun wereld.

Schrijf je in en volg 4 weken lang deze kennismakingscursus telkens een les van 2 uur op zaterdag of zondag.

Je krijgt de kans om kennis te maken met Wing Chun Kung Fu. Na het Boot Camp kan je starten als student in onze school.

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Afbeelding” src=”http://wingchunpai.com/wp-content/uploads/2015/08/MG_8120.jpg” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” animation=”fade_in” sticky=”on” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” alt=”Wing Chun Kung Fu” title_text=”Wing Chun Kung Fu”] [/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_sidebar admin_label=”Zijbalk” orientation=”left” area=”et_pb_widget_area_13″ background_layout=”light” remove_border=”off”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Don’t Stop Here

Meer om te ontdekken

Nieuwe video Kids Kung Fu

Kort video van de les van woensdag waarbij de Kids op verschillende niveau’s oefeningen krijgen om te leren op een correcte manier te stoten. Heb

Nieuwe video “Deense” opwarming

We werken ook aan de fysieke paraatheid in onze school, in de video een klein stukje van de “Deense” opwarming. Een opwarming die we leerden

WCP Proefmaand

Volg 1 maand alle lessen voor je niveau op dinsdag, donderdag en zaterdag

%d bloggers liken dit: