Nieuw seizoen – Introductielessen

Er staan in september nieuwe introductielessen ingepland.
Datums:
Zaterdag 8 september 14u00-16u00
Zondag 9 september 10u00-12u00
Zaterdag 15 september 14u00-16u00
Zondag 16 september 10u00-12u00
Deze lessen kunnen door iedereen vanaf 14 jaar gevolgd worden, deze lessen zijn gratis maar je dient wel even in te schrijven. Dit kan via het formulier op deze pagina of via het facebook evenement
Kom trainen met onze leden en ervaar wat het is om deel uit te maken van de grootste Kung Fu familie van België.
In onze school worden de lessen gegeven door erkende, gecertificeerde leraren en assistenten. Onze school bestaat 10 jaar en wij hechten niet alleen belang aan zelfverdediging maar aan een algemene ontwikkeling en het behouden van Chinese tradities en gewoonten met een persoonlijke begeleiding.

RESPECT – ZELFVERTROUWEN – STRESSBESTENDIG – FLEXIBILITEIT – ZELFVERDEDIGING – PROFESSIONELE BEGELEIDING – UITSTRALING – FIT & GEZOND

Iedereen is welkom in onze school, ongeacht ouderdom (Kids van 6-13 jaar), geslacht, fysieke capaciteiten. Iedereen kan Wing Chun Kung Fu leren en zijn/haar lichaam (terug) in orde brengen. Kung Fu is hard werken maar dit wordt per niveau en per individu aangepast waar nodig.
Kom meedoen en ervaar of Wing Chun Kung Fu in onze school ook iets voor jou is!

 

Don’t Stop Here

Meer om te ontdekken

%d bloggers liken dit: