Wie slaagt heeft een plan, wie faalt heeft een excuus!

Hoe nooit meer opgeven …

Mijn ervaring leert me dat Kung Fu de beste manier is om je lichaam en geest gezond en fit te houden.
De beste manier om nooit op te geven is te starten met een plan. Wat is jouw plan? Wat is jouw motivatie?
Wil je fit en gezond worden? Wil je jezelf leren verdedigen? Wil je een krijgskunst leren? Wil je meer zelfrespect? Wil je sterker in je schoenen staan? Wil je je eigen persoonlijkheid ontwikkelen?
Het hangt van je eigen plan af, van wat je wil bereiken of je zal slagen of niet. Hoe concreter je plan hoe minder je eraan zal denken om op te geven.
Ik zie zovele van onze leden groeien, niet alleen in hun capaciteiten van Wing Chun Kung Fu, maar als persoon. Met meer vertrouwen, met meer zelfzekerheid, een (veel) betere fysieke conditie en flexibiliteit. Fantastisch om te zien.
Een duidelijk plan geeft je de motivatie om nooit op te geven, nooit. Kung Fu wordt een deel van je leven zoals eten en drinken.
Wie slaagt heeft een plan, wie faalt heeft een excuus.
Zorg dat je een plan hebt! Maak er jouw persoonlijke drijfveer van om iets te bereiken. Laat niets of niemand je afhouden van jouw doel. Sommigen zullen je ondersteunen anderen zullen je trachten te demotiveren. Maar kijk naar wat ze zelf hebben gepresteerd in hun leven. Mensen die anderen motiveren om iets te bereiken hebben meestal zelf al wel iets bereikt, mensen die anderen steeds afbreken bereiken zelf ook meestal niets.
Laat je niet afleiden door anderen, hou je plan steeds voor ogen en je zal geen excuses nodig hebben om uit te leggen waarom je iets niet kon doen.
Elke maand starten er nieuwe beginnerslessen. Wil je ook graag deel uitmaken van onze school dan is dit de ideale manier om kennis te maken. Klik hier voor meer informatie over de beginnerslessen. Wil je graag inschrijven dan kan je dat hieronder doen. Iedereen is welkom vanaf 14 jaar. heb je kinderen tussen 6 en 13 jaar dan kunnen ze les komen volgen bij onze Kids Kung Fu.
 

Don’t Stop Here

Meer om te ontdekken

%d bloggers liken dit: