SITSKA JOR GAO 助教 – ASSISTANT INSTRUCTOR

Our school is proud to announce that Sitska has recently been promoted to assistant instructor. Sitska has been an integral member of our martial arts community for many years, and we are thrilled to see her hard work and dedication pay off in this well-deserved promotion.

Sitska’s road into martial arts began at a young age. She underwent rigorous training and education to hone her skills, 

As a dedicated martial artist, Sitska has made significant contributions to our school over the years. She has served as a mentor to countless students, helping them to develop their skills and achieve their goals.

Assistant instructors play a crucial role in our school, providing valuable support and guidance to both students and head instructors. They help to ensure that classes run smoothly and efficiently. For students, assistant instructors can provide additional attention and feedback during training, helping them to progress more quickly and effectively.

Sitska’s promotion to assistant instructor is a testament to her hard work and dedication to martial arts. We are proud to have her as a member of our community, and we look forward to seeing all that she will accomplish in the years to come. With Sitska’s guidance and support, our students will continue to thrive, and our school will continue to grow and evolve. Congratulations once again, Sitska!

Onze school is trots om aan te kondigen dat Sitska onlangs is gepromoveerd tot assistant-instructor.

Sitska is al vele jaren  lid van onze school, en we zijn verheugd om te zien dat haar harde werk en toewijding worden beloond met deze welverdiende promotie.

Sitska begon al op jonge leeftijd in onze school. Ze onderging vele trainingsuren en opleiding om haar vaardigheden te perfectioneren.

Als toegewijde martial artist heeft Sitska in de loop der jaren aanzienlijke bijdragen geleverd aan onze school. Ze heeft gediend als voorbeeld voor ontelbare studenten, hen geholpen hun vaardigheden te ontwikkelen en hun doelen te bereiken.

Assistant-instructors spelen een cruciale rol in onze school door  waardevolle ondersteuning en begeleiding te bieden aan zowel studenten als lesgevers. Ze helpen ervoor te zorgen dat de lessen professioneel en efficiënt verlopen. Voor studenten kunnen assistant-instructors tijdens de lessen extra aandacht en feedback geven, waardoor ze sneller en effectiever vooruitgang kunnen boeken.

Sitska’s promotie tot assistant-instructor is een bewijs van haar harde werk en toewijding aan Wing Chun Kung Fu. We zijn trots om haar als lid van onze school te hebben en kijken ernaar uit om te zien wat ze in de komende jaren zal bereiken. Met Sitska’s begeleiding en ondersteuning zullen onze studenten blijven ontwikkelen en zal onze school blijven groeien en evolueren. Nogmaals gefeliciteerd, Sitska!

Recente Artikels

Solo Training Drill: Nieuwe video: Turning Biu Sao

Ontdek de techniek van de Turning Biu Sao met onze nieuwste video in de “WCP Solo Training Drills – Wing Chun Kung Fu” afspeellijst op YouTube. Deze video, gefocust op een 5-minuten durende drill, laat je continu dezelfde beweging herhalen om de Biu Sao  met een shift te beheersen. Deze

Lees meer »

Ontdek Wing Chun Kung Fu met Onze Zomercursus voor Beginners!

Deze zomer bieden we een unieke kans voor iedereen die geïnteresseerd is in het leren van Wing Chun Kung Fu, een traditionele vechtkunst die bekend staat om zijn efficiëntie en technische diepgang. Onze speciale starterscursus gaat van start in juli en biedt nieuwkomers de perfecte gelegenheid om te trainen samen

Lees meer »

Training Camp Ardennes 2024

Monday, August 19th – Monday, August 26th, 2024 We are thrilled to announce that this year’s Ardennes Training Camp is now open to non-members, providing a unique opportunity to join one of the most anticipated events in our calendar. Set in the beautiful surroundings where we have hosted many successful

Lees meer »