Nieuwe Starters Cursus in Januari 2024!

Deze cursus is volzet maar je kan al inschrijven voor de volgende: Start Nu Met Wing Chun Kung Fu

Begin het Nieuwe Jaar met Energie: Ontdek Onze Wing Chun Starters Cursus!" 🌟

Het nieuwe jaar staat voor de deur en wat is een betere manier om fris en energiek te beginnen dan met onze Wing Chun Starters Cursus in Mortsel? 🎉 Als je op zoek bent naar een manier om fitter, energieker en leniger te worden, dan is dit jouw kans om deel uit te maken van iets unieks. 💪

Wing Chun Kung Fu: Meer dan Alleen Zelfverdediging 👊

Onze Wing Chun Kung Fu cursus is veel meer dan alleen een zelfverdedigingsopleiding. Het is een reis naar persoonlijke groei, fysieke fitheid en mentale helderheid. 🧠 Deze eeuwenoude krijgskunst helpt je niet alleen bij het ontwikkelen van zelfverdedigingstechnieken, maar ook bij het verbeteren van je concentratie, coördinatie en algehele welzijn. 🙏

Start in Januari: Perfecte Timing 📆

Begin het nieuwe jaar goed door in januari met ons mee te doen. De lessen worden op dinsdag en donderdag van 19.00-20.30 uur en op zaterdag van 12.00-13.30 uur aangeboden. Dit geeft je de perfecte kans om Wing Chun in je wekelijkse routine te integreren zonder je dagelijkse verplichtingen te verstoren. ⏰

Onze Speciale Actie: 2 voor de Prijs van 1 🎁

Als je je vandaag nog inschrijft, profiteer je van onze ongelooflijke ‘2 voor 1’-actie. Dit betekent dat je voor slechts € 60,00 niet één, maar twee maanden training krijgt! Dat klopt, drie lessen per week voor twee volle maanden tegen de beste prijs. 💸

Wat is Inbegrepen? ✅

Naast de fysieke lessen, krijg je ook:

  • Professionele en persoonlijke begeleiding. 👥
  • Een account op onze leden-website. 💻
  • Toegang tot meer dan 30 online cursussen. 📚
  • Toegang tot meer dan 300 uur aan opgenomen online lessen. 🎥
  • Toegang tot de exclusieve Kung Fu Body app. 📱
  • Sportverzekering voor twee maanden. 🏥

Word Lid van Onze Kung Fu familie 🤝

Door je aan te melden voor onze Wing Chun Starters Cursus, word je niet alleen fysiek sterker, maar word je ook onderdeel van een ondersteunende en motiverende gemeenschap. Onze leden variëren van beginners tot gevorderden, en iedereen deelt dezelfde passie voor Wing Chun en persoonlijke groei. ❤️

Wacht Niet Langer ⌛

Deze kans wil je niet missen. Verbeter je fysieke en mentale gezondheid terwijl je de kunst van Wing Chun leert van ervaren instructeurs. Schrijf je vandaag nog in en begin 2024 met een krachtige start! 🚀


Neem Contact Op voor Meer Informatie 📞

Heb je vragen of wil je meer weten? Neem gerust contact met ons op. We staan klaar om al je vragen te beantwoorden en je te verwelkomen in onze Wing Chun familie.

Tot snel in Mortsel! 📍

PS 1ste les op zaterdag 6 januari!!!

#WingChun #KungFu #Zelfverdediging #Fitness #MentaleGezondheid #Energiek2023 #StartersCursus #Mortsel #ActieveLevensstijl #Krijgskunst #PersonalGrowth 🏆🌱🥋 

Recente Artikels

Chinees Nieuwjaar 2024: Reflectie en Vernieuwing

Chinees Nieuwjaar, een tijd van vernieuwing en vreugde, verwelkomt op 10 februari 2024 het Jaar van de Draak. Dit festival, diep geworteld in de Chinese cultuur, biedt een unieke kans om de verbinding tussen onze Wing Chun Kung Fu praktijk en de rijke geschiedenis van China te verkennen. Hoewel we

Lees meer »